Byty na prodej

 • 12 fotografií 88 m²

  dr. bytu 4+1, 88 m2, ul. A.Gavlase, v Ostravě Dubině 3 080 000 Kč

  Nabízíme prodej dr. bytu 4+1, 88 m2, ulice A.Gavlase, v Ostravě Dubině. V blízkosti Alberta, školy, školky, hřiště a veškerých služeb. V bytě je zánovní kuchyňská linka, 2 wc. Jedno wc je i s umyvadlem. Z balkonu je pěkný výhled do přírody. Dům je zateplen a má plastová okna. Tento byt je dobře řešen a vhodný pro rodinu s prarodičem. A to díky rozdělení pokojů v bytě a odděleným samostatným pokojem. Velmi zajímavé řešení.

  12 photos 88 m²
 • 13 fotografií

  byt 3+1 v os.vl., s šatnou, balkonem a zahradou, v Dolních Marklovicích 2 440 000 Kč

  Naše společnost nabízí exkluzivně v Dolních Marklovicích v blízkosti Petrovic u Karviné, Karviné i Polska zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví, 85 m2. S balkonem 2 m2, šatnou, kumbálem, sklepem 31 m2, zahrádkou cca. 15 x 8 m s posezením v pergole. Dům se nachází v místě s pěknými výhledy do přírody, v příjemném okolí, i v blízkosti cyklostezek a rybníků. Byt má nové vstupní dveře do bytu, plynový kondenzační kotel, podlahy, omítky, elektroinstalaci v koupelně, kuchyni a obývacím pokoji, odpady, topení. Zahrada i pergola bývaly využívány společně dvěma rodinami. Je možné ji rozdělit na 2 části. Dům má nová plastová okna a vstupní dveře. Je oplocen. Vjezd je opatřen novou pojezdovou branou na dálkové ovládání. U domu je možnost parkování. Je osvětlen světly s čidly. Dům je nyní v rekonstrukci schodiště u hlavního vchodu domu, střechy, omítky domu, sklepních oken a vlastní ČOV. Což přináší výhody snížení plateb stočného a tepla. V nabídce je také prodej sousedního bytu 3+1 v tomto domě i patře, ve zvýšeném přízemí (v ceně 2,8 milionu korun českých), s garáží. Je dobrou příležitostí pro žití v rodinném kruhu prarodičů, nebo blízkých přátel, kteří by uvítali bydlení ve společném domě. Tento vedlejší byt je také možno využít jako investiční příležitost k pronájmu. Zastávka autobusu je 200 m od domu. Se spojem na Karvinou linkou 537 a linkou 538 do Závady z Karviné do Prstné, i vlakového nádraží. Tyto autobusy jezdí co půl hodiny a v pozdějších hodinách co hodinu. U vlakového nádraží, které je asi 1 km, se nachází pošta a obchody. Polsko je ve vzdálenosti 1km. Kde se nachází trhy (ovoce, zelenina a řezník) a 3 km benzinová pumpa Orlen a také obchod Biedronka. Školka i škola 1 km. Vřele doporučujeme bydlení v atmosféře dobrých sousedských vztahů v domě. Ta je velmi důležitá ke spokojenému bydlení. Těšíme se, že Vás budeme moci provést útulným bydlením. S financováním můžeme pomoci.

  13 photos
 • 15 fotografií 87 m²

  byt 3+1 v os.vl., s balkonem a garáží, v Dolních Marklovicích 2 740 000 Kč

  Naše společnost nabízí exkluzivně v Dolních Marklovicích v blízkosti Petrovic u Karviné, Karviné i Polska zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví, 87 m2. S balkonem 2 m2, šatnou, kumbálem, sklepem 24 m2, zahrádkou cca. 15 x 8 m s posezením v pergole, betonovou deskou pro bazén nebo novou pergolu. Garáží 24 m2 s novou střechou, elektřinou taženou z bytu, LED světly, i 380 V. Koupě garáže nemusí být podmínkou koupě bytu. Dům se nachází v místě s pěknými výhledy do přírody, v příjemném okolí, i v blízkosti cyklostezek a rybníků. Byt má snížené stropy, nové vstupní dveře do bytu, plynový kondenzační kotel, podlahy, omítky, elektroinstalaci, odpady, topení v mědi. Zahrada i pergola bývaly využívány společně dvěma rodinami. Je možné ji rozdělit na 2 části. Dům má nová plastová okna a vstupní dveře. Je oplocen. Vjezd je opatřen novou pojezdovou branou na dálkové ovládání. U domu je možnost parkování. Je osvětlen světly s čidly. Dům je nyní v rekonstrukci schodiště u hlavního vchodu do domu, střechy, omítky domu, sklepních oken a vlastní ČOV. Což přináší výhody snížení plateb stočného a tepla. V nabídce je také prodej sousedního bytu 3+1 v tomto domě i patře, ve zvýšeném přízemí (v ceně 2,5 milionu korun českých). Tento byt je bez nabídky prodeje garáže. Je dobrou příležitostí pro žití v rodinném kruhu prarodičů, nebo blízkých přátel, kteří by uvítali bydlení ve společném domě. Tento vedlejší byt je také možno využít jako investiční příležitost k pronájmu. Zastávka autobusu je 200 m od domu. Se spojem na Karvinou linkou 537 a linkou 538 do Závady z Karviné do Prstné, i vlakového nádraží. Tyto autobusy jezdí co půl hodiny a v pozdějších hodinách co hodinu. U vlakového nádraží, které je asi 1 km, se nachází pošta a obchody. Polsko je ve vzdálenosti 1km. Kde se nachází trhy (ovoce, zelenina a řezník) a 3 km benzinová pumpa Orlen a také obchod Biedronka. Školka i škola 1 km. Vřele doporučujeme bydlení v atmosféře dobrých sousedských vztahů v domě. Ta je velmi důležitá ke spokojenému bydlení. Těšíme se, že Vás budeme moci provést útulným bydlením. S financováním můžeme pomoci.

  15 photos 87 m²
 • 13 fotografií 79 m²

  byt v osobním vlastnictví 4+1 s lodžií, v Ostravě 3 599 000 Kč

  Naše společnost nabízí byt v 4+1 se zasklenou lodžií, o velikosti 79,32 m2. V Ostravě Dubině. Byt je v osobním vlastnictví. Stoupačky jsou v plastu, kočárkárna v domě, i bezbariérový přístup. Fond oprav 1428 Kč. Dostupnost všech služeb v dosahu. Pěkné, klidné místo.

  13 photos 79 m²
 • Krátká 775, Bohumín, 735 81

 • 737 929 089

 • info@reality-prima.eu