Naše služby

Naše realitní společnost Reality Prima se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů, poskytuje právní a finanční poradenství v oblasti realit. Jsme stabilní firma s dlouholetou historií s regionální působností v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.

Naše firma sídlí v Bohumíně, ale naši makléři pocházejí z regionů, ve kterých působí. Mají proto dostatečný přehled o výhodných lokalitách, znají místní zvyklosti a jsou schopni zajistit optimální nemovitost pro každého.

 

Co nabízíme

Našim klientům nabízíme širokou nabídku služeb a individuální přístup. Zabýváme se nejen zprostředkováním prodeje a pronájmem nemovitostí či jejich správou, ale poskytujeme i právní a finanční poradenství v oblasti realit. Jsme připraveni k Vám přijet a poradit, bezplatně provést odhad tržní ceny, nabídnout další služby, odblokovat případné dluhy apod.

Prodej nemovitostí

Jsme dlouholetým zprostředkovatelem prodeje nemovitostí. Nejsme zaměření jen na jednu kategorii a proto prodáváme domy, byty, zahrady, chaty či komerční nemovitosti. Máme mnoho spokojených klientů, kteří se k nám opakovaně vrací. Poradíme Vám s prodejem a zajistíme veškeré formality.

Vyhledání vhodné nemovitosti

Nenašli jste v naší nabídce vhodnou nemovitost? Nevadí! Jsme připravení Vám najít nemovitost na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Hypotéky, úvěry

Jestliže nemáte celou částku na zaplacení bydlení svých snů, zajistíme Vám na tuto nemovitost úvěr či hypotéku u některého z našich finančních partnerů.

Pojištění

Víme, že nezbytnou součástí při pořízení nemovitosti je i pojištění majetku. Proto Vám nabízíme konzultaci a zajištění odpovídajícího pojištění vaší nemovitosti.

Poradenství

Zajišťujeme i poradenství při řešení exekucí, insolvencí či oddlužení.

 

  • Krátká 775, Bohumín, 735 81

  • 737 929 089

  • info@reality-prima.eu