Properties

 • 63 fotografií 174 m²

  dům pro velkou rodinu nebo pro podnikání, v Dolní Lhotě okres Ostrava-město Volejte pro cenu

  Naše společnost nabízí exklusivně zrekonstruovaný, zateplený dům pro velkou rodinu, nebo pro podnikání. 174 m2 zastavěné plochy.
  Dům je situován v mírném svahu se slunečnou jihozápadní orientací.
  Je standardně napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci i vodovod.
  Nachází se v krásném, klidném místě žádané lokality, která poskytuje skvělé bydlení.
  Místo vybízí k procházkám, sběru hub i relaxaci.
  Odpočívat můžete v okrasné zahradě v altánku, nebo na balkónech s úžasnými výhledy do přírody.

  V suterénu domu se nachází garáž pro 2 auta, 3 sklepní místnosti, samostatné wc i umyvadlo a vybavená letní kuchyň s proskleným vchodem do venkovního posezení s výhodou servírování přímo na terasu do altánku obrostlého vinnou révou.
  V prostorné zahradě 720 m2 je postaven zděný podsklepený zahradní domek na nářadí a k uskladnění ovoce a 2 kotce pro psy.

  Do 1.patra domu se vchází schodištěm ze suterénu, nebo hlavním vchodem s prosklenou verandou. Součástí širokého prostoru chodby je otevřená místnost se šatními skříněmi.
  V chodbě vlevo se nachází prádelna s dvěma umyvadly a sušárnou.
  V levé jihovýchodní části domu se nachází pokoj pro hosty se samostatným sociálním zařízením a sprchovým koutem (19,2m2).
  V pravé části se z chodby vchází do samostatného bytu.
  V jihozápadní části bytu je luxusní otevřený prostor (33,6m2) obývacího pokoje s exkluzivně vybavenou kuchyní.
  Vedle v jižní části bytu je umístěna ložnice (16,8 m2).
  Sociální část bytu obsahuje prostornou koupelnu se sprchovým koutem i masážní vanou a samostatný wc s umyvadlem.

  Do 2.patra vede honosné dřevěné schodiště se stěnou obloženou břidlicí. Vcházíme do široké světlé chodby, ze které jsou dveře do všech místností rozsáhlého bytu.
  V severovýchodním rohu bytu je umístěna koupelna s luxusní vířivou vanou i sprchovým koutem. Samostatně se z předsíňky vchází na WC s umývadlem.
  Vlevo v jihovýchodní části patra se nachází pracovna (18,2m2) s pěknými výhledy z okna. Tento pokoj je navíc opatřen krytým balkonem.
  Uprostřed bytu v jeho jižní části je velkorysá ložnice se samostatnou šatnou (27,3m2).
  Široká chodba přechází v kuchyň s novou moderní kuchyňskou linkou a spíží a dále v rozsáhlý prostor obývacího pokoje (33,8m2), který lze využít jako společenskou místnost k rodinnému posezení, nebo jako obývací pokoj s jídelnou. Vše dle představ zájemců, o tento prostorný krásný, moderní dům.
  Parkování je na vlastním pozemku řešeno plochou se zámkovou dlažbou pro 3 automobily.
  Samostatný vjezd do garáže (11m dlouhá a 4m široká) s možností zaparkovat další 2 automobily.

  Místo je dostupné z centra města Ostravy tramvajovou linkou č.5, autobusem do Opavy a okolních vesnic. V obci je základní škola se sportovní halou, sokolský areál s hřišti a tenisovými kurty, samoobsluha s potravinami a 3 restaurace.
  V okolí domu jsou lesy s cyklostezkami a cestami pro procházky v přírodě.

  Vřele můžeme dům doporučit. Zveme Vás na prohlídky a budeme se na Vás těšit. S financováním rádi pomůžeme.

  63 photos 174 m²
 • 3 fotografií 79 m²

  prodej domu v Bohumíně 8 100 000 Kč

  Nabízíme exkluzivně prodej novostavby domu 4+kk s terasou a garáží 28 m2. Užitné plochy domu 104 m2, obytné 79 m2. Dům je vytápěn podlahovým plynovým topením. Krytina střechy je šindel. Zahrada měří 530 m2. Okolí domu je stvořeno jak pro milovníky rybaření tak i cyklistiku i bruslení. Nachází se v klidném místě  nedaleko centra Bohumína…

  3 photos 79 m²
 • 9 fotografií 107 m²

  dům v Opavě Vlaštovičkách 1 299 000 Kč

  Nabízíme dům v Opavě Vlaštovičkách.
  Ve třech patrech domu se nachází 3 pokoje. V přízemí je kuchyň 4×5 m2, v 1.NP pokoj stejných rozměrů a malý balkon na chodbě a ve 2.NP pokoj 7X4 m2. Pod kuchyní se nachází sklep 2×3 m2. Zastavěná plocha domu je 45 m2. Zastavěná plocha a nádvoří měří 107 m2. Fasáda zepředu domu je zateplena 10 cm polystyrenem. Střešní krytina Ekoternit je nová, plastová okna jsou také nová. Dům je napojen na vodovodní, elektro přípojku. Nové napojení kanalizace je na pozemku před domem. Pozemek má 62 m2. Dům se nachází v klidném místě a přitom 10 minut jízdy autem do centra Opavy. Tato nemovitost může nahradit bydlení v bytě, s výhodou malé předzahrádky.

  9 photos 107 m²
 • 12 fotografií 88 m²

  dr. bytu 4+1, 88 m2, ul. A.Gavlase, v Ostravě Dubině 2 600 000 Kč

  Nabízíme prodej dr. bytu 4+1, 88 m2, s budoucí možností převodu bytu do osobního vlastnictví. Dům se nachází v blízkosti Alberta, školy, školky, hřiště a veškerých služeb. V bytě je zánovní kuchyňská linka. Zajimavosti jsou 2 samostatná wc. U jednoho wc je i umyvadlo. Z balkonu je pěkný výhled do přírody. Dům je zateplen a…

  12 photos 88 m²
 • 80 fotografií 250 m²

  penzion s hotelem v Dolním Bavorsku v Bischofsmais Volejte pro cenu

  Nabízíme k prodeji dobře fungující penzion s 3 * rodinný hotelem, ve dvou budovách s restaurací ve velmi dobrém stavu. V ceně 920000 Eur. Obě budovy se nachází 830 m nadmořské výšky, na úpatí Geiskopf, v pěkné přírodě, s hezkými výhledy, v klidném místě. V Dolním Bavorsku, v Bavorském lese v Zemském okrese Regen, v obci…

  80 photos 250 m²